O nas    Galeria zdjęć    Współpraca    Nasi partnerzy    Kontakt          

Nasi lekarze

dr Stanisław Pazio - specjalista położnictwa, chorób kobiecych, Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Dotychczasowa praca: Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Praskiego w Warszawie, Klinika Medyczna Consilium w Warszawie, Centrum Medyczne Damiana w Warszawie, współpraca z Europejskim Centrum Macierzyństwa - InviMed, posiada akredytację do obsługi porodów i operacji ginekologicznych w szpitalu Medicover. Główne obszary zainteresowań klinicznych: ginekologia, położnictwo, leczenie operacyjne (operacje metodą chirurgii klasycznej i laporaskopowej), ultrasonograficzna diagnostyka w położnictwie i ginekologii, leczenie zabiegowe i zachowawcze, prowadzenie ciąży i porodów niskiego i wysokiego ryzyka, cięcia cesarskie.
- www.pazio.com.pl

dr Jarosław Niemoczyński - specjalista położnictwa, chorób kobiecych.
- www.niemoczynski.pl

dr nauk med. Marek Neuberg - specjalista położnictwa i chorób kobiecych.
- www.laparoskopia-neuberg.pl

mgr Anna Durka - położna, absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka SGGW oraz Wydziału Nauki o Zdrowiu kierunku Położnictwo AM w Warszawie. Wykładowca w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje się opieką nad kobietami w ciąży, rodzącymi i położnicami. Jest Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, prowadzi poradnictwo laktacyjne.
- www.poloznaradzi.pl

mgr Kinga Biernacka - absolwentka SGGW wydziału Żywienia Człowieka i GD. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Żywieniowiec, dietetyk, coach. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Pokazuje jak smacznie i zdrowo się odżywiać bez stosowania "diety cud". Uczy prawidłowych nawyków żywieniowych uwzględniając preferencje smakowe pacjentów.
- www.slimka.pl

mgr Izabela Drygiel - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale Nauki o Zdrowiu, kierunek Położnictwo. Położna, edukator w cukrzycy, członkini Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii. Pracuję jako położna i edukator w cukrzycy w Szpitalu im. prof. Orłowskiego na  oddziale Patologii Ciąży. Zajmuję się  edukacją pacjentek  zakresu zdrowego odżywiania w ciąży, cukrzycy ciążowej, cholestazy ciężarnych, opiekuję się kobietami i noworodkami po porodzie. Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, prywatnie jestem mamą sześcioletniej Zosi.
- www.akademiazdrowamama.pl

dr Przemysław Styczeń - lekarz medycyny estetycznej, słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Absolwent Akademii Medycznej w Katowicach. Medycyna Estetyczna to dla mnie jeden ze sposobów poprawy jakości życia moich Pacjentów. Każdego traktuję indywidualnie. Zawsze szczegółowo wyjaśniam na czym polegają zabiegi i doradzam, które będą w danym przypadku najwłaściwsze. Dbam, by wszyscy czuli się w moim gabinecie bezpiecznie i komfortowo. Swojš wiedzę na temat najnowszych osišgnięć medycyny estetycznej systematycznie pogłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach oraz w konferencjach i kongresach - zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Ukończyłem program MBA in International Business w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiadam również dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w której ukończyłem Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia. Potwierdzeniem moich umiejętności w zakresie medycyny estetycznej jest kilkadziesiąt dyplomów i certyfikatów ze szkoleń, warsztatów i konferencji.
- www.drstyczen.pl

dr Jolanta Pogorzelska – Rodak - Choroby wewnętrzne, medycyna pracy.
Jestem lekarką od wielu lat – specjalizuję się w chorobach wewnętrznych i medycynie pracy. Medycyna to moja pasja. Ukończyłam Akademię Medyczną (obecnie Uniwersytet Medyczny) w Warszawie w 1999 roku. W czasie studiów szczególnie interesowałam się gastroenterologią i endokrynologią. Jeszcze przed uzyskaniem dyplomu odbyłam szkolenia zagraniczne między innymi w Szpitalu Uniwersyteckim w Utrechcie, W klinikach Szpitala w Harlow i Darlington. Doświadczenia pracy za granicą utwierdziły mnie w przekonaniu o wysokim poziomie szkolenia na studiach medycznych w Polsce.
Po studiach pracowałam wiele lat w różnych szpitalach, najdłużej w szpitalu Świętej Anny przy ul. Barskiej w Warszawie – był to czas intensywnej nauki i gromadzenia doświadczenia zarówno klinicznego, jak i umiejętności dobrego kontaktu z pacjentem. Uważam, że jest on równie ważny jak umiejętności czysto medyczne. W szpitalu przy ul. Barskiej zajmowałam się leczeniem dorosłych pacjentów w różnym wieku ze schorzeniami internistycznymi, chorobami o charakterze ostrym (zatrucia, zespoły wieńcowe potocznie określane jako zawał, choroba wrzodowa, zapalenie trzustki, zapalenie płuc, oskrzeli) i przewlekłym (cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe). Oddział posiadał również salę intensywnego nadzoru oraz stację dializ. Do moich obowiązków należało również konsultowanie pacjentów na oddziale ortopedycznym i oddziale intensywnej opieki medycznej (OIOM). Dyżurowałam również na izbie przyjęć. W międzyczasie opublikowałam kilka artykułów medycznych, uzyskałam specjalizację z chorób wewnętrznych, ukończyłam studia podyplomowe z ekonomiki zdrowia.
Kontynuowałam swoją pracę w lecznictwie ambulatoryjnym (przychodnie) – publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej.
Zajmowałam się również tłumaczeniami z zakresu medycyny, między innymi Wielki Słownik Medyczny Stedmana.
Lubię moich pacjentów i wspólnie z nimi staram się poprawiać stan ich zdrowia, wspomóc w chorobie. Wiem, że właściwe leczenie wymaga w pierwszej kolejności wnikliwego zebrania wywiadu i zbadania pacjenta.
Leczę zgodnie ze standardami, ale dopasowuje je do konkretnych osób tak, aby były optymalne. Lubię tłumaczyć pacjentowi istotę choroby – dzięki temu możemy lepiej dbać o efekt leczenia.
Stale aktualizuję i uzupełniam swoją wiedzę. Zapraszam do gabinetu. Możliwe prowadzenie wizyty również w języku angielskim. I can interview patients in English too.

dr n.med. Baigalmaa Urjin - absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Ułan Bator. Pracownik naukowy Instytutu Medycyny Naturalnej w Ułan Bator, oddziału internistycznego Szpitala Klinicznego w Ułan Bator, sanatorium w Hudzirt gdzie otworzyła oddział leczenia aromaterapią. Uczestnik wielu szkoleń i międzynarodowych konferencji związanych z wschodnią medycyną naturalną i zastosowaniem ziół w medycynie. Autorka książek: "Diagnostyka w Tradycyjnej Medycynie Mongolskiej". "Sekret Długowieczności" oraz publikacji naukowych z zakresu badań roślin pochodzenia azjatyckiego i ich zastosowania w leczeniu schorzeń i suplementacji. W swojej praktyce lekarskiej podchodzi do pacjenta w sposób holistyczny, poszukując wnikliwie przyczyn choroby. Udziela porad ogólnolekarskich, wykonuje usg jamy brzusznej.

© 2013 Extreme-Computers